Strona główna / GRUPA THALGO

GRUPA THALGO

Przejęcie Laboratorium THALGO w 1999 roku przez Jean-Claude’a SIROP stanowiło punkt wyjścia do stworzenia grupy, która prężnie i z sukcesami działa w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji (twarzy i ciała).

Do grupy THALGO stopniowo zaczęły dołączać znakomite francuskie marki: Ella Baché w 2003 r. oraz Perron Rigot w 2004 r. Ta dynamiczna strategia rozwoju, pozwoliła grupie THALGO stać się dziś numerem 1 na rynku kosmetycznym pod względem innowacyjności i profesjonalizmu.
Ella bache
To ekskluzywna, francuska marka, która zrodziłą się z kobiecych potrzeb i marzeń.

Powstała w 1936 roku w Paryżu. Obecna jest na światowych rynkach kosmetycznych już od ponad 80 lat.ool

Założycielką marki była Madame Baché, jedna z pierwszych kobiet farmaceutek z dyplomem Uniwersytetu w Budapeszcie. Wyjątkowa kobieta zafascynowana pięknem i nauką całe życie poświeciła swojej wielkiej pasji - tworzeniu niezwykle skutecznych kosmetyków o innowacyjnych recepturach oraz zabiegów kosmetycznych.

Wizja pięknej i zdrowej skóry, nowatorskie rozwiązania oraz holistyczne podejście do pielęgnacji to cechy, które wyróżniają markę . Kosmetyki Ella Baché swą wyjątkowość zawdzięczają przede wszystkim unikatowej filozofii bazującej na pełnym zrozumieniu indywidualnych potrzeb skóry, na każdym etapie jej życia oraz precyzyjnie do nich dobranej pielęgnacji opartej na NUTRIDERMOLOGIE® – nauce stworzonej przez Madame Baché, badającej wpływ naturalnych składników odżywczych i ich dobroczynne działanie na zdrowie, blask i piękno naszej skóry.

W laboratoriach Ella Baché w oparciu o solidną wiedzę, osiągnięcia naukowe i najlepsze nowoczesne technologie nieustannie powstają nowe, najwyższej jakości kosmetyki. Ella Baché po dziś dzień pozostaje wierna woli swojej założycielki, a stare receptury zyskują nową jakość.
Ella bache 1
Ella bache 2
Cirepil
Perron Rigot to firma, która produkcją wosków do depilacji zajmuje się od 1936 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie i ponad 20 patentów, marka Perron Rigot stale tworzy nowe formuły. Firma jest pionierem w tworzeniu wosków o niskiej temperaturze topnienia. Swoje odkrycie zabezpieczyła patentem. Z profesjonalnych wosków Cirépil by Perron Rigot korzystają najlepsze, profesjonalne salony kosmetyczne na całym świecie. Depilacja woskiem to jeden z podstawowych zabiegów upiększających. Stanowi wstęp do wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Depilacja to wymagająca sztuka, do której niezbędne są wysokiej jakości preparaty oraz fachowa wiedza. Jako ekspert w dziedzinie depilacji woskiem Perron Rigot stawia nacisk na szkolenia zawodowe i kursy dla specjalistów z branży.

W ofercie Perron Rigot znajdują się woski płynne do depilacji paskowej oraz woski stałe – bezpaskowe. Woski płynne dostępne są w puszkach, jak i w aplikatorach o standardowym wymiarze. Woski stałe oferowane są w formie granulek, co zdecydowanie ułatwia proces rozgrzewania i skraca czas przygotowania do zabiegu. Różnorodność preparatów stałych, jak i miękkich umożliwia idealny dobór produktu do rodzaju włosów oraz partii ciała.