Strona główna / HOTELE SPA

HOTELE SPA

GABINET MOREA

GRATULACJE z okazji Jubileuszu 25-lecia dla salonu Morea Gabinety Kosmetyczne z Kartuz. Dziękujemy że jesteście z nami i przesyłamy gorące życzenia samych sukcesów, powodzenia i wszystkiego co najlepsze.

THALGO Pacownia Kosmetyczna ANYA

Jest nam bardzo miło poinformować że salon Thalgo Pracownia Kosmetyczna ANYA z miejscowości Słupca otrzymał autoryzację Thalgo na kolejny rok. Dodatkowo oferta salonu została wzbogacona o nasz innowacyjny zabieg Peeling Marin który gwarantuje efekt nowej skóry.

WYSPA THALGO INTERFERIE ŚWINOUJSCIE

Zapraszamy na zabiegi THALGO na twarz oraz ciało do znakomitego SPA w Świnoujściu WySpa Thalgo Interferie Medical SPA. Załoga właśnie przeszła profesjonalne szkolenie pod okiem trenera Thalgo i jest gotowa do działania pozdrawiamy wszystkich serdecznie!

ARKADIA PIĘKNA SALON &SPA

Gratulujemy otwarcia nowego salonu Arkadia Piękna Salon & SPA w Ostrowi Mazowieckiej i dziękujemy za wybór naszej marki! Życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów.

AFRODYTA OŚNO LUBUSKIE

Fotorelacja ze szkolenia THALGO w znakomitym hotelu SPA Afrodyta. Afrodyta SPA & Wellness Resort w Ośnie Lubuskim to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy marzą o odpoczynku, błogim relaksie oraz chcieliby skorzystać z bogatej oferty zabiegów THALGO na twarz i ciało, polecamy.