Strona główna / Thalgo wydarzenia

Thalgo wydarzenia

THALGO POMAGA

W obliczu epidemii COVID 19, mając na uwadze troskę o jak najlepszą ochronę personelu szpitali, THALGO zakupiło przyłbice dla personelu medycznego, które zostały przekazane dla Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM na Banacha w Warszawie.

THALGO WSPIERA PIELĘGNIARKI

Pragnąc wesprzeć Panie Pielęgniarki przekazaliśmy pakiet kremów regenerujących do dłoni wraz z kosmetykami pielęgnacyjnymi dla Szpitala Miejskiego w Poznaniu im. Franciszka Raszei na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Tym samym chcielibyśmy #podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich niestrudzone poświęcenie oraz odwagę podczas codziennych zmagań w tej trudnej sytuacji.

NAGRODA PERFECT SPA 2020

Jest nam bardzo miło ogłosić, że nasz wyjątkowy zabieg Exception Marine Redensifying Ritual otrzymał NAGRODĘ GŁÓWNĄ w konkursie PERFECT SPA AWARDS 2020 magazynu Eden. To ekskluzywny odmładzająco-regenerujący rytuał z unikatowym masażem na mięśniach twarzy, opracowanym przy współpracy z chirurgiem-plastykiem.

THALGO DIAMENTOWYM PARTNEREM 11. GALI PERFECT SPA

5 lutego w Hotelu Bellotto odbyła się uroczysta gala pełna gwiazd i najpiękniejszych SPA w Polsce, której patronowała marka THALGO. Już po raz 11. zostały wręczone Polskie Oscary SPA & Wellness dla najlepszych hoteli i day SPA w Polsce. Gratulujemy Wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz gorącą atmosferę!

JUBILEUSZ 25 LECIA THALGO POLAND

23 września w luksusowym hotelu Grand Lubicz odbył się wyjątkowy Jubileusz 25-lecia firmy Thalgo Poland. Podczas tego wydarzenia miała miejsce premiera nowej linii kosmeceutyków PEELING MARIN, pokaz nowych zabiegów oraz panele ekspertów motywacyjnych. Zwieńczeniem tego niesamowitego spotkania była uroczysta gala połączona z wręczeniem statuetek oraz dyplomów dla Klientów związanych z firmą Thalgo od ponad 20 lat! Kolacja z Klientami i szalona zabawa trwały aż do rana. Nie było końca gratulacjom i wyrazom uznania.